Panasonic 220μF Electrolytic Capacitor 25V dc, Surface Mount - EEE1EA221P
Nr. stoc RS: 867-5558PProducator: PanasonicCod de producator: EEE1EA221P
brand-logo
Specificatii
Capacitate
220µF
Tensiune
25V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
10 x 10.2mm
Inaltime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
2000h
Series
S
Polarised
Polar
Curent de ondulare
310mArms
Leakage Current
55 μA
Toleranta
±20%
Detalii produs
VS Series
Panasonic S Series Type V electrolytic capacitors feature endurance of 2000 hours at +85°C.
P.O.A.
Buc. (Livrat pe rola) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
220µF
Tensiune
25V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
10 x 10.2mm
Inaltime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
2000h
Series
S
Polarised
Polar
Curent de ondulare
310mArms
Leakage Current
55 μA
Toleranta
±20%
Detalii produs
VS Series