Panasonic 47μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Surface Mount - EEE-1HA470XP
Nr. stoc RS: 807-7963Producator: PanasonicCod de producator: EEE-1HA470XP
Capacitate
47µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
6.3 x 7.7mm
Lungime
7.7mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
6.3mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
2000h
Curent de ondulare
105mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Series
S(V)
Tara de origine
Japan
Detalii produs
VS Series
Panasonic S Series Type V electrolytic capacitors feature endurance of 2000 hours at +85°C.
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 47 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder 500
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 900) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
47µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
6.3 x 7.7mm
Lungime
7.7mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
6.3mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
2000h
Curent de ondulare
105mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Series
S(V)
Tara de origine
Japan
Detalii produs
VS Series