Panasonic 15 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole - EEAGA1V150 Radial Lead
Capacitate
15μF
Montare
Through Hole
Inaltime
7mm
Lungime
7mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Leakage Current
5.3μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
15μF
Montare
Through Hole
Inaltime
7mm
Lungime
7mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Leakage Current
5.3μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%