Panasonic 10 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole - EEAGA1H100 Radial Lead
Nr. stoc RS: 414-9187Producator: PanasonicCod de producator: EEAGA1H100
Capacitate
10μF
Montare
Through Hole
Inaltime
7mm
Lungime
7mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
10μF
Montare
Through Hole
Inaltime
7mm
Lungime
7mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%