Panasonic 10 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEAGA1E100 Radial Lead
Nr. stoc RS: 103-5609Producator: PanasonicCod de producator: EEAGA1E100
brand-logo
Specificatii
Capacitate
10μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
7mm
Polarity
Polar
Lungime
7mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
1.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
GA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
GA Series
Panasonic GA Series Type A electrolytic capacitors feature excellent endurance.
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RS PRO 10 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Punga
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
10μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
7mm
Polarity
Polar
Lungime
7mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
1.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
GA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
GA Series