Panasonic 22 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEAFC1E220 Radial Lead
brand-logo
Specificatii
Capacitate
22μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
7mm
Polarity
Polar
Lungime
7mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
950mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 1uF - 100uF
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 25V, 22uF
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 10) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
22μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
7mm
Polarity
Polar
Lungime
7mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
950mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 1uF - 100uF