Panasonic 120 μF Capacitor 6.3 V dc, Radial, Through Hole - EEAFC0J121 Radial Lead
Nr. stoc RS: 572-041Producator: PanasonicCod de producator: EEAFC0J121
brand-logo
Specificatii
Capacitate
120μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
7mm
Polarity
Polar
Lungime
7mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
450mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 120μF - 270μF
Specificatii
Capacitate
120μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
7mm
Polarity
Polar
Lungime
7mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
450mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
FC Series 120μF - 270μF