Panasonic 33μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 450V dc, Through Hole - ECOS2WP330BL
Nr. stoc RS: 414-8926Producator: PanasonicCod de producator: ECOS2WP330BL
brand-logo
Specificatii
Capacitate
33µF
Tensiune
450V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
22 (Dia.) x 20mm
Inaltime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Diametru
22mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
3000h
Pitch de plumb
10mm
Curent de ondulare
200mA
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
6.028Ω
Series
UP
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 33 μF Capacitor 450 V dc, Through Hole - EEUEE2W330S Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
33µF
Tensiune
450V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
22 (Dia.) x 20mm
Inaltime
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Diametru
22mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
3000h
Pitch de plumb
10mm
Curent de ondulare
200mA
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
6.028Ω