Panasonic 3300μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Through Hole - ECEC1HP332BJ
Nr. stoc RS: 790-0405PProducator: PanasonicCod de producator: ECEC1HP332BJ
brand-logo
Specificatii
Capacitate
3300µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
22 (Dia.) x 30mm
Inaltime
30mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
22mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
2000h
Pitch de plumb
10mm
Curent de ondulare
2.73A
Toleranta
±20%
Series
HA SNAP IN
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Vishay 3300 μF Capacitor 50 V dc, Snap-in
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
3300µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
22 (Dia.) x 30mm
Inaltime
30mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
22mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
2000h
Pitch de plumb
10mm
Curent de ondulare
2.73A
Toleranta
±20%
Series
HA SNAP IN