Panasonic 2.2 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole - ECEA1HN2R2U Radial Lead
brand-logo
Specificatii
Capacitate
2.2μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11mm
Polarity
Bipolar
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
6.3μA
Toleranta
±20 %
Series
SU-A (Bi-Polar)
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
Panasonic SU Bi-Polar Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
2.2μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11mm
Polarity
Bipolar
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
6.3μA
Toleranta
±20 %
Series
SU-A (Bi-Polar)
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%