Panasonic 330 μF Capacitor 6.3 V dc, Through Hole - ECEA0JKS331 Radial Lead
Nr. stoc RS: 116-773Producator: PanasonicCod de producator: ECEA0JKS331
brand-logo
Specificatii
Capacitate
330μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
5mm
Polarity
Polar
Lungime
5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
KS-A
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
KS Series
Panasonic KS Type A electrolytic capacitors offer a low profile solution with a height of only 5 mm. These radial capacitors feature 1000 hours endurance at +85°C.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
330μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
5mm
Polarity
Polar
Lungime
5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
KS-A
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
KS Series