Panasonic 100 μF Capacitor 6.3 V dc, Radial, Through Hole - ECEA0JKS101 Radial Lead
brand-logo
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
5mm
Polarity
Polar
Lungime
5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
KS-A
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
KS Series
Panasonic KS Type A electrolytic capacitors offer a low profile solution with a height of only 5 mm. These radial capacitors feature 1000 hours endurance at +85°C.
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
5mm
Polarity
Polar
Lungime
5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
KS-A
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
KS Series