Panasonic 4.7μF Aluminium Electrolytic Capacitor 25V dc, Radial, Through Hole - ECE-A1VN4R7U
Nr. stoc RS: 807-3637Producator: PanasonicCod de producator: ECE-A1VN4R7U
Specificatii
Capacitate
4.7µF
Tensiune
25V dc
Tip montare
Radial, Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
2000h
Curent de ondulare
120 (Maximum)mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Series
SU-A (Bi-polar)
Detalii produs
SU Series
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 100) (fara TVA)
P.O.A.
Specificatii
Capacitate
4.7µF
Tensiune
25V dc
Tip montare
Radial, Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
2000h
Curent de ondulare
120 (Maximum)mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%