Panasonic 4.7 μF Capacitor 400 V dc, Through Hole - ECA2GHG4R7 Radial Lead
Capacitate
4.7μF
Montare
Through Hole
Inaltime
16mm
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Leakage Current
122.8μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
NHG Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Capacitate
4.7μF
Montare
Through Hole
Inaltime
16mm
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Leakage Current
122.8μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%