Panasonic 2.2 μF Capacitor 250 V dc, Through Hole - ECA2EHG2R2 Radial Lead
Nr. stoc RS: 365-4638Producator: PanasonicCod de producator: ECA2EHG2R2
Capacitate
2.2μF
Montare
Through Hole
Inaltime
11.2mm
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Leakage Current
43μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
NHG Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RS PRO 2.2 μF Capacitor 250 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
2.2μF
Montare
Through Hole
Inaltime
11.2mm
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Leakage Current
43μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
NHG Series