Panasonic 100 μF Capacitor 200 V dc, Radial, Through Hole - ECA2DM101 Radial Lead
Nr. stoc RS: 867-6712Producator: PanasonicCod de producator: ECA2DM101
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
25mm
Polarity
Polar
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
1.2mA
Toleranta
±20 %
Series
MA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
M Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
25mm
Polarity
Polar
Lungime
25mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
1.2mA
Toleranta
±20 %
Series
MA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%