Panasonic 10 μF Capacitor 100 V dc, Radial, Through Hole - ECA2AHG100 Radial Lead
Capacitate
10μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11.2mm
Polarity
Polar
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
NHG
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Detalii produs
NHG Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
10μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11.2mm
Polarity
Polar
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
NHG
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%