Panasonic 2.2μF Electrolytic Capacitor 100V dc, Through Hole - ECA2AAM2R2X
Nr. stoc RS: 865-0511Producator: PanasonicCod de producator: ECA2AAM2R2X
Capacitate
2.2µF
Tensiune
100V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Series
AMX
Curent de ondulare
30mA
Toleranta
± 20%
Detalii produs
AM Series Capacitors from Panasonic
The AM series is a general purpose radial capacitor designed for use in audio applications.
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 50) (fara TVA)
P.O.A.
Specificatii
Capacitate
2.2µF
Tensiune
100V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Series
AMX
Curent de ondulare
30mA
Toleranta
± 20%