Panasonic 2200μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35V dc, Radial, Through Hole - ECA1VHG222
Nr. stoc RS: 108-4611Producator: PanasonicCod de producator: ECA1VHG222
Capacitate
2200µF
Tensiune
35V dc
Tip montare
Radial, Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
16 (Dia.) x 25mm
Inaltime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
16mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
2000h
Series
NHG
Curent de ondulare
1.26A
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
NHG Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 2200 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole - ECA1VHG222 Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-o punga de 50) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
2200µF
Tensiune
35V dc
Tip montare
Radial, Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
16 (Dia.) x 25mm
Inaltime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
16mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
2000h
Series
NHG
Curent de ondulare
1.26A
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
NHG Series