Panasonic 330 μF Capacitor 63 V dc, Through Hole - ECA1JHG331 Radial Lead
Capacitate
330μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
NHG
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
NHG Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
330μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
NHG
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%