Panasonic 2200 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Through Hole - ECA1HHG222 Radial Lead
Capacitate
2200μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
31.5mm
Polarity
Polar
Lungime
31.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
NHG
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
NHG Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
2200μF
Product Type
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
31.5mm
Polarity
Polar
Lungime
31.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
NHG
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%