Panasonic 10 μF Capacitor 50 V dc, Radial, Through Hole - ECA1HHG100 Radial Lead
Capacitate
10μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11mm
Polarity
Polar
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
NHG
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Detalii produs
NHG Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
10μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11mm
Polarity
Polar
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
NHG
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%