Panasonic 2.2μF Electrolytic Capacitor 50V dc, Through Hole - ECA1HAK2R2X
Nr. stoc RS: 865-0464Producator: PanasonicCod de producator: ECA1HAK2R2X
brand-logo
Specificatii
Capacitate
2.2µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
4mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Series
AK
Curent de ondulare
16mA
Toleranta
± 20%
Detalii produs
AK Series Capacitors
A high reliable series of AK Electrolytic Capacitors from Panasonic.
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 50) (fara TVA)
P.O.A.
Specificatii
Capacitate
2.2µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
4mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Series
AK
Curent de ondulare
16mA
Toleranta
± 20%