Panasonic 47 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole - ECA1CM470 Radial Lead
Nr. stoc RS: 107-7578Producator: PanasonicCod de producator: ECA1CM470
Capacitate
47μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11mm
Polarity
Polar
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
MA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
M Series Type A Electrolytic Capacitors
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RS PRO 47 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Punga
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
47μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11mm
Polarity
Polar
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Series
MA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs