Panasonic 33 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Through Hole - ECA1CM330 Radial Lead
Nr. stoc RS: 277-895Producator: PanasonicCod de producator: ECA1CM330
brand-logo
Specificatii
Capacitate
33μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Montare
Through Hole
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Lungime
40mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
M-A
Dissipation Factor
150%
Tara de origine
Malaysia
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
33μF
Product Type
Montare
Through Hole
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Lungime
40mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
7.5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
M-A
Dissipation Factor
150%