Panasonic 1500 μF Solid Capacitor 4 V dc, Surface Mount - 4SVPT1500M 400
Nr. stoc RS: 211-1994Producator: PanasonicCod de producator: 4SVPT1500M
brand-logo
Specificatii
Capacitate
1500μF
Product Type
Solid Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
8.3mm
Polarity
Polar
Lungime
11.9mm
Package/Case
400
Temperatura minima de lucru
105°C
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
20000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
4.7A
Leakage Current
1.2mA
Equivalent Series Resistance ESR
12mΩ
Series
SVPT
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
0.12%
Tara de origine
Japan
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitar
Specificatii
Capacitate
1500μF
Product Type
Solid Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
8.3mm
Polarity
Polar
Lungime
11.9mm
Package/Case
400
Temperatura minima de lucru
105°C
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
20000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
4.7A
Leakage Current
1.2mA
12mΩ
Series
SVPT
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
0.12%