Panasonic 680 μF Solid Capacitor 2.5 V dc, Surface Mount - 2R5SVT680MX 1000
Nr. stoc RS: 223-7713Producator: PanasonicCod de producator: 2R5SVT680MX
brand-logo
Specificatii
Capacitate
680μF
Product Type
Solid Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
6.6mm
Polarity
Polar
Lungime
6.4mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
105°C
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
1A
Leakage Current
850μA
Equivalent Series Resistance ESR
16mΩ
Series
SVT
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
0.12%
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
680μF
Product Type
Solid Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
6.6mm
Polarity
Polar
Lungime
6.4mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
105°C
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
1A
Leakage Current
850μA
16mΩ
Series
SVT
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
0.12%