onsemi FSUSB43L10X Analogue Switch, 2 Single DPDT, Multiplexer, 10-Pin MicroPak
Nr. stoc RS: 807-6096Producator: onsemiCod de producator: FSUSB43L10X
brand-logo
Specificatii
Marca
onsemi
Product Type
Analogue Switch
Numar pini
10
Number of Elements per Chip
2
Configuration
Single DPDT
Montare
Surface
Tensiune de alimentare minima
3V
Tip pachet
MicroPak
Tensiune de alimentare maxima
4.3V
Maximum On State Resistance
6.5Ω
Temperatura minima de lucru
-40°C
Multiplexer/Demultiplexer
Multiplexer
Temperatura maxima de lucru
85°C
Lungime
2.1mm
Inaltime
0.5mm
Standards/Approvals
USB 2.0
Series
FSUSB43
Automotive Standard
No
Detalii produs
USB Switches, Fairchild Semiconductor
Switches and Multiplexers, Fairchild Semiconductor
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Marca
onsemi
Product Type
Analogue Switch
Numar pini
10
Number of Elements per Chip
2
Configuration
Single DPDT
Montare
Surface
Tensiune de alimentare minima
3V
Tip pachet
MicroPak
Tensiune de alimentare maxima
4.3V
Maximum On State Resistance
6.5Ω
Temperatura minima de lucru
-40°C
Multiplexer/Demultiplexer
Multiplexer
Temperatura maxima de lucru
85°C
Lungime
2.1mm
Inaltime
0.5mm