Omron E2E-X22B1T30-M1 Threaded Barrel Proximity Sensor, M30 x 1.5 PNP E2E-NEXT 30V 50 mm 30 V dc 16 mA
brand-logo
Specificatii
Marca
Omron
Dimensiune filet
M30 x 1.5
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
58mm
Protectie IP
IP67, IP67G, IP69K
Tip terminal
4-Pin
Montare
Flush
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Nickel Brass
Maximum Detection
50mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
Metal
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
IEC 60529
Adancime
30mm
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Shielded
Series
E2E-NEXT
Tip iesire
PNP
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
Marca
Omron
Dimensiune filet
M30 x 1.5
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
58mm
Protectie IP
IP67, IP67G, IP69K
Tip terminal
4-Pin
Montare
Flush
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Nickel Brass
Maximum Detection
50mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
Metal
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
IEC 60529
Adancime
30mm
Maximum Switching Frequency
200Hz