Omron E2E-X16MB3D18-M1 Threaded Barrel Proximity Sensor, M18 PNP E2E-NEXT 30V 50 mm 30 V dc 16 mA
Dimensiune filet
M18
Lungime
55.3mm
Protectie IP
IP67, IP67G, IP69K
Tip terminal
4-Pin
Montare
Non-Flush
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Brass
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
CFRP, Steel, Aluminium
Maximum Detection
50mm
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
RoHS
Adancime
24mm
Maximum Switching Frequency
400Hz
Shielding
Unshielded
Series
E2E-NEXT
Tip iesire
PNP
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Dimensiune filet
M18
Lungime
55.3mm
Protectie IP
IP67, IP67G, IP69K
Tip terminal
4-Pin
Montare
Non-Flush
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Brass
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
CFRP, Steel, Aluminium
Maximum Detection
50mm
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
RoHS
Adancime
24mm
Maximum Switching Frequency
400Hz