Omron E2E-X15C1L30-M1 Threaded Barrel Proximity Sensor, M30 NPN E2E 15 mm 30 V dc 3 to 100 mA
Nr. stoc RS: 237-5482Producator: OmronCod de producator: E2E-X15C1L30-M1
brand-logo
Specificatii
Marca
Omron
Dimensiune filet
M30
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Protectie IP
IP69K
Lungime
58mm
Montare
Flush
Tip terminal
Connector
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
15mm
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
No
Shielding
Shielded
Series
E2E
Tip iesire
NPN
Maximum Switching Frequency
200Hz
Tara de origine
China
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Omron
Dimensiune filet
M30
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Protectie IP
IP69K
Lungime
58mm
Montare
Flush
Tip terminal
Connector
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
15mm
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
No
Shielding
Shielded
Series
E2E
Tip iesire
NPN
Maximum Switching Frequency
200Hz