Omron E2B-M30LS15-M1-B1 Threaded Barrel Proximity Sensor, M30 PNP E2B 15 mm 30 V dc 200 mA
brand-logo
Specificatii
Marca
Omron
Dimensiune filet
M30
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
86mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
Connector
Montare
Flush
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
15mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
No
Maximum Switching Frequency
250Hz
Shielding
Shielded
Series
E2B
Tip iesire
PNP
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
Marca
Omron
Dimensiune filet
M30
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
86mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
Connector
Montare
Flush
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
15mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
No
Maximum Switching Frequency
250Hz