Nichicon 10μF Electrolytic Capacitor 50V dc, Through Hole - USR1H100MDD
Nr. stoc RS: 475-9043Producator: NichiconCod de producator: USR1H100MDD
brand-logo
Specificatii
Capacitate
10µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
5 (Dia.) x 7mm
Inaltime
7mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
2000h
Curent de ondulare
38mA
Leakage Current
3 μA
Series
SR
Toleranta
±20%
Tara de origine
Japan
Detalii produs
SR Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Rubycon - 50ML10MEFC5X7
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Rubycon - 50ML10MEFC5X7
Specificatii
Capacitate
10µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
5 (Dia.) x 7mm
Inaltime
7mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Pitch de plumb
2mm
Durata de viata
2000h
Curent de ondulare
38mA
Leakage Current
3 μA
Series
SR
Toleranta
±20%