Nichicon 10μF Electrolytic Capacitor 200V dc, Through Hole - UCS2D100MPD
Nr. stoc RS: 165-3657Producator: NichiconCod de producator: UCS2D100MPD
brand-logo
Specificatii
Capacitate
10µF
Tensiune
200V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 16mm
Inaltime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
8000h
Series
CS
Curent de ondulare
320mA
Toleranta
±20%
Detalii produs
Nichicon CS Series High Reliability
Nichicon CS Series Aluminium Electrolytic Capacitors are high reliability, miniature size products that have a 10,000 hour load life. The CS series features a wide temperature range, a rated voltage range of 200 to 450V, and high ripple current.
P.O.A.
Buc. (Intr-o cutie de 200) (fara TVA)
P.O.A.
Specificatii
Capacitate
10µF
Tensiune
200V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 16mm
Inaltime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
8000h
Series
CS
Curent de ondulare
320mA
Toleranta
±20%
Detalii produs