Nichicon 220μF Aluminium Electrolytic Capacitor 100V dc, Surface Mount - UCD2A221MNQ1MS
Nr. stoc RS: 715-1492PProducator: NichiconCod de producator: UCD2A221MNQ1MS
brand-logo
Specificatii
Capacitate
220µF
Tensiune
100V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
18 (Dia.) x 16.5mm
Inaltime
16.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
18mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
5000h
Toleranta
±20%
Series
CD
Polarised
Polar
Leakage Current
3 μA
Curent de ondulare
917mA
Detalii produs
CD Series Low Impedance
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
220µF
Tensiune
100V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
18 (Dia.) x 16.5mm
Inaltime
16.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
18mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
5000h
Toleranta
±20%
Series
CD
Polarised
Polar
Leakage Current
3 μA
Curent de ondulare
917mA