Nichicon 100μF Electrolytic Capacitor 25V dc, Through Hole - UBT1E101MPD
Nr. stoc RS: 851-4049Producator: NichiconCod de producator: UBT1E101MPD
brand-logo
Specificatii
Capacitate
100µF
Tensiune
25V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
8 x 11.5mm
Inaltime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
8mm
Temperatura maxima de lucru
+125°C
Durata de viata
2000h
Pitch de plumb
3.5mm
Curent de ondulare
500mArms
Leakage Current
75 μA
Toleranta
±20%
Series
BT
Tara de origine
Japan
Detalii produs
BT Series High Temperature (PET Sleeve)
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Nichicon 100 μF Capacitor 25 V dc, Through Hole - UBT1E101MPD8 Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
100µF
Tensiune
25V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
8 x 11.5mm
Inaltime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
8mm
Temperatura maxima de lucru
+125°C
Durata de viata
2000h
Pitch de plumb
3.5mm
Curent de ondulare
500mArms
Leakage Current
75 μA
Toleranta
±20%
Series
BT
Tara de origine
Japan
Detalii produs