Nichicon 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 20 V dc, Radial, Through Hole - RNS1D101MDN1PH Radial Lead
Nr. stoc RS: 714-9629Producator: NichiconCod de producator: RNS1D101MDN1PH
brand-logo
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
12.5mm
Polarity
Polar
Lungime
10mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
300μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
15mΩ
Series
NS
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
6%
Detalii produs
NS Series Solid Electrolytic Radial
Solid Radial 105°C
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Sanyo 100μF Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor 20V dc, Through Hole
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
12.5mm
Polarity
Polar
Lungime
10mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
300μA
Toleranta
±20 %
15mΩ
Series
NS
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
6%
Detalii produs
Solid Radial 105°C