Nexperia PESD12VS2UT,215 2-Element Uni-Directional ESD Protection Diode, 180 W, 3-Pin SOT-23
Nr. stoc RS: 508-513Producator: NexperiaCod de producator: PESD12VS2UT,215
brand-logo
Specificatii
Diode Configuration
Common Anode
Product Type
ESD Protection Diode
Direction Type
Uni-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
14.7V
Montare
Surface
Tip pachet
SOT-23
Maximum Reverse Stand-off Voltage Vwm
12V
Numar pini
3
Peak Pulse Power Dissipation Pppm
180W
Clamping Voltage VC
35V
Temperatura minima de lucru
-65°C
Test Current It
5mA
Maximum Peak Pulse Current Ippm
5A
ESD Protection
Yes
Number of Elements per Chip
2
Temperatura maxima de lucru
150°C
Inaltime
1mm
Lungime
3mm
Standards/Approvals
No
Series
PESD
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Automotive Standard
AEC-Q101
Tara de origine
China
Detalii produs
ESD (ElectroStatic Discharge) Protection Unidirectional Diode Arrays, PESD Series, Nexperia
Transient Voltage Suppressors, Nexperia
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
ROHM Bi-Directional TVS Diode, 225 mW, 3-Pin SOT-23
Informatii despre stoc temporar indisponibile
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Diode Configuration
Common Anode
Product Type
ESD Protection Diode
Direction Type
Uni-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
14.7V
Montare
Surface
Tip pachet
SOT-23
12V
Numar pini
3
180W
Clamping Voltage VC
35V
Temperatura minima de lucru
-65°C
Test Current It
5mA
5A
ESD Protection
Yes
Number of Elements per Chip
2
Temperatura maxima de lucru
150°C
Inaltime
1mm
Lungime
3mm
Standards/Approvals
No
Series
PESD
1μA
Automotive Standard
AEC-Q101
Tara de origine
China
Detalii produs