PIC18F25K42
Tip pachet
SSOP
Montare
Surface
Numar pini
28
Device Core
8 Bit CPU
Data Bus Width
8bit
Interfata
SPI
Program Memory Size
32kB
Maximum Clock Frequency
64MHz
Capacitate RAM
2kB
Tensiune de alimentare maxima
5.5V
Maximum Power Dissipation Pd
800mW
Number of Programmable I/Os
25
DACs
1 x 5 Bit
Temperatura minima de lucru
-40°C
Analogue Comparators
2
Temperatura maxima de lucru
85°C
Inaltime
1.8mm
Lungime
10.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Tensiune de alimentare minima
1.8V
Instruction Set Architecture
RISC
Automotive Standard
No
ADCs
24 x 12 Bit
Program Memory Type
FLASH
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Impachetare pentru productie (Tub)
5
5
Specificatii
Marca
MicrochipProduct Type
Microcontroller
Series
PIC18F25K42
Tip pachet
SSOP
Montare
Surface
Numar pini
28
Device Core
8 Bit CPU
Data Bus Width
8bit
Interfata
SPI
Program Memory Size
32kB
Maximum Clock Frequency
64MHz
Capacitate RAM
2kB
Tensiune de alimentare maxima
5.5V
Maximum Power Dissipation Pd
800mW
Number of Programmable I/Os
25
DACs
1 x 5 Bit
Temperatura minima de lucru
-40°C
Analogue Comparators
2
Temperatura maxima de lucru
85°C
Inaltime
1.8mm
Lungime
10.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Tensiune de alimentare minima
1.8V