Microchip 1200 V 20 A Schottky Barrier Schottky TO-247 MSC020SDA120B
Nr. stoc RS: 241-2088Producator: MicrochipCod de producator: MSC020SDA120B
brand-logo
Specificatii
Montare
Through Hole
Product Type
Schottky Barrier
Tip pachet
TO-247
Maximum Continuous Forward Current If
20A
Peak Reverse Repetitive Voltage Vrrm
1200V
Series
MSC0
Rectifier Type
Schottky
Maximum Forward Voltage Vf
1.8V
Temperatura minima de lucru
-55°C
Peak Non-Repetitive Forward Surge Current Ifsm
75A
Temperatura maxima de lucru
175°C
Standards/Approvals
RoHS
Automotive Standard
No
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Montare
Through Hole
Product Type
Schottky Barrier
Tip pachet
TO-247
20A
1200V
Series
MSC0
Rectifier Type
Schottky
Maximum Forward Voltage Vf
1.8V
Temperatura minima de lucru
-55°C
75A
Temperatura maxima de lucru
175°C