Microchip AT17LV256-10PU, 256 kB EEPROM 8-Pin PDIP Serial-2 Wire
Nr. stoc RS: 127-2679Producator: MicrochipCod de producator: AT17LV256-10PU
brand-logo
Vezi toate produsele din EEPROM
Specificatii
Memory Size
256kB
Product Type
EEPROM
Interfata
Serial-2 Wire
Tip pachet
PDIP
Montare
Through Hole
Numar pini
8
Maximum Clock Frequency
10MHz
Tensiune de alimentare minima
3V
Number of Bits per Word
1
Tensiune de alimentare maxima
5.5V
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
85°C
Lungime
9.27mm
Standards/Approvals
No
Supply Current
5mA
Data Retention
90year
Automotive Standard
No
Number of Words
256K
Detalii produs
AT17 FPGA Configuration EEPROM
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Memory Size
256kB
Product Type
EEPROM
Interfata
Serial-2 Wire
Tip pachet
PDIP
Montare
Through Hole
Numar pini
8
Maximum Clock Frequency
10MHz
Tensiune de alimentare minima
3V
Number of Bits per Word
1
Tensiune de alimentare maxima
5.5V
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
85°C
Lungime
9.27mm
Standards/Approvals
Supply Current
5mA