Microchip AT17LV010A-10PU, 1 MB EEPROM 8-Pin PDIP 2 Wire
Nr. stoc RS: 177-1924Producator: MicrochipCod de producator: AT17LV010A-10PU
brand-logo
Vezi toate produsele din EEPROM
Specificatii
Memory Size
1MB
Product Type
EEPROM
Interfata
2 Wire
Tip pachet
PDIP
Montare
Through Hole
Numar pini
8
Maximum Clock Frequency
10MHz
Tensiune de alimentare minima
3V
Number of Bits per Word
1
Tensiune de alimentare maxima
5.5V
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
85°C
Inaltime
3.3mm
Lungime
9.27mm
Standards/Approvals
No
Series
AT17LVxxxA
Data Retention
90year
Supply Current
5mA
Automotive Standard
No
Number of Words
Tara de origine
Philippines
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Memory Size
1MB
Product Type
EEPROM
Interfata
2 Wire
Tip pachet
PDIP
Montare
Through Hole
Numar pini
8
Maximum Clock Frequency
10MHz
Tensiune de alimentare minima
3V
Number of Bits per Word
1
Tensiune de alimentare maxima
5.5V
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
85°C
Inaltime
3.3mm
Lungime
9.27mm
Standards/Approvals
Series
AT17LVxxxA
Data Retention
90year
Supply Current
5mA