Lascar EL-21CFR-TP-LCD+ Temperature Data Logger, USB
Nr. stoc RS: 124-3401Producator: LascarCod de producator: EL-21CFR-TP-LCD+
brand-logo
Specificatii
Marca
Lascar
Product Type
Data Logger
Model
EL-21CFR-TP-LCD+
Acuratete
±0.2°C, ±0.2 °C
Number of Channels
1
Measurement Parameters
Temperature
Interfata
USB
Data Logger Type
Temperature
Power Source
Battery
Protectie IP
IP67
Temperatura minima de lucru
-35°C
Temperatura maxima de lucru
80°C
Inaltime
21mm
Lungime
135mm
Hazardous Area Certification
No
Standards/Approvals
21CFR
Latime
24mm
Tip afisare
LCD
Alarm
Yes
Number of Readings per Channel
32510
Battery Type
AA
Battery Life
2year
Tara de origine
China
Detalii produs
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
Marca
Lascar
Product Type
Data Logger
Model
EL-21CFR-TP-LCD+
Acuratete
±0.2°C, ±0.2 °C
Number of Channels
1
Measurement Parameters
Interfata
USB
Data Logger Type
Power Source
Battery
Protectie IP
IP67
Temperatura minima de lucru
-35°C
Temperatura maxima de lucru
80°C
Inaltime
21mm
Lungime
135mm
Hazardous Area Certification
No
Standards/Approvals
21CFR
Latime
24mm