KOA 6.8 Ω Ceramic Resistor 2 W 10 % PCF2C6R8K
Nr. stoc RS: 178-6285Producator: KOACod de producator: PCF2C6R8K
Rezistenta
6.8Ω
Putere
2W
Tolerance ±
10%
Tensiune
400V
Lead Pitch Radial
38mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
200°C
Diametru
7mm
Standards/Approvals
EU, UL
Latime
7mm
Inaltime
7mm
Lungime
19mm
Coeficient temperatura
-1300 ppm/K
Lead Diameter
0.8mm
Tara de origine
Japan
Rezistenta
6.8Ω
Putere
2W
Resistor Type
Tolerance ±
10%
Tensiune
400V
Lead Pitch Radial
38mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
200°C
Diametru
7mm
Standards/Approvals
EU, UL
Latime
7mm
Inaltime
7mm
Lungime
19mm
Coeficient temperatura
-1300 ppm/K
Lead Diameter
0.8mm