KOA 47 kΩ Ceramic Resistor 2 W 10 % PCF2C473K
Nr. stoc RS: 178-6310Producator: KOACod de producator: PCF2C473K
Rezistenta
47kΩ
Putere
2W
Tolerance ±
10%
Tensiune
400V
Temperatura minima de lucru
-40°C
Lead Pitch Radial
38mm
Temperatura maxima de lucru
200°C
Inaltime
7mm
Lungime
19mm
Diametru
7mm
Standards/Approvals
UL, EU
Latime
7mm
Coeficient temperatura
-900 to -1900 ppm/K
Lead Diameter
0.8mm
Tara de origine
Japan
Rezistenta
47kΩ
Putere
2W
Resistor Type
Tolerance ±
10%
Tensiune
400V
Temperatura minima de lucru
-40°C
Lead Pitch Radial
38mm
Temperatura maxima de lucru
200°C
Inaltime
7mm
Lungime
19mm
Diametru
7mm
Standards/Approvals
UL, EU
Latime
7mm
Coeficient temperatura
-900 to -1900 ppm/K
Lead Diameter
0.8mm