KOA 4.7 kΩ Ceramic Resistor 2 W 10 % PCF2C472K
Nr. stoc RS: 178-6304Producator: KOACod de producator: PCF2C472K
brand-logo
Specificatii
Marca
KOA
Rezistenta
4.7kΩ
Product Type
Resistor
Putere
2W
Resistor Type
Ceramic
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Tensiune
400V
Tehnologie
Ceramic
Series
PCF
Automotive Standard
AEC-Q200
Lead Pitch Radial
38mm
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
200°C
Inaltime
7mm
Lungime
19mm
Diametru
7mm
Standards/Approvals
UL, EU
Latime
7mm
Coeficient temperatura
-1900 ppm/K
Lead Diameter
0.8mm
Tara de origine
Japan
Specificatii
Marca
KOA
Rezistenta
4.7kΩ
Product Type
Resistor
Putere
2W
Resistor Type
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Tensiune
400V
Tehnologie
Series
PCF
Automotive Standard
AEC-Q200
Lead Pitch Radial
38mm
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
200°C
Inaltime
7mm
Lungime
19mm
Diametru
7mm
Standards/Approvals
UL, EU
Latime
7mm
Coeficient temperatura
-1900 ppm/K
Lead Diameter
0.8mm