KEMET 80 μF Capacitor 220 V ac, Snap-in - 080MS22ABMA1STD
brand-logo
Specificatii
Marca
KEMET
Capacitate
80μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Snap-in
Packaging
Bag
Inaltime
90mm
Lungime
90mm
Temperatura minima de lucru
-20°C
Numar pini
2
Terminal
Screw
Temperatura maxima de lucru
60°C
Durata de viata
500 h
Standards/Approvals
IEC 60252-2, RoHS
Toleranta
0 to 25 %
Automotive Standard
No
Series
MS
Tara de origine
China
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
KEMET 80μF Electrolytic Capacitor 220V ac, Snap-In - 080MS22ABMA1RSC
P.O.A.Buc. (Intr-o punga de 72) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
KEMET
Capacitate
80μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Snap-in
Packaging
Bag
Inaltime
90mm
Lungime
90mm
Temperatura minima de lucru
-20°C
Numar pini
2
Terminal
Screw
Temperatura maxima de lucru
60°C
Durata de viata
500 h
Standards/Approvals
IEC 60252-2, RoHS
Toleranta
0 to 25 %