IXYS MID200-12A4 Single IGBT Module, 270 A 1200 V, 5-Pin Y3 DCB, Panel Mount
Nr. stoc RS: 194-394Producator: IXYSCod de producator: MID200-12A4
brand-logo
Specificatii
Marca
IXYS
Maximum Continuous Collector Current
270 A
Maximum Collector Emitter Voltage
1200 V
Maximum Gate Emitter Voltage
±20V
Tip pachet
Y3 DCB
Configuration
Single
Tip montare
Panel Mount
Channel Type
N
Numar pini
5
Transistor Configuration
Single
Dimensiuni
110 x 62 x 30mm
Temperatura maxima de lucru
+150 °C
Temperatura minima de lucru
-40 °C
Detalii produs
IGBT Modules, IXYS
IGBT Discretes & Modules, IXYS
P.O.A.
P.O.A.
Specificatii
Marca
IXYS
270 A
1200 V
Maximum Gate Emitter Voltage
±20V
Tip pachet
Y3 DCB
Configuration
Tip montare
Panel Mount
Channel Type
N
Numar pini
5
Transistor Configuration
Dimensiuni
110 x 62 x 30mm
Temperatura maxima de lucru
+150 °C
Temperatura minima de lucru
-40 °C