Igus Linear Guide Carriage WWH-16-60-15 WWH Series
Nr. stoc RS: 272-4272Producator: IgusCod de producator: WWH-16-60-15
brand-logo
Specificatii
Marca
Igus
Series
WWH
Product Type
Linear Guide Carriage
Carriage Length
150mm
Carriage Width
84mm
Evaluare sarcina statica
1600N
Carriage Type
Slider
Acceptable Rail Width
60mm
Carriage Material
Die Cast Zinc
Standards/Approvals
RoHS
Tara de origine
Germany
Specificatii
Marca
Igus
Series
WWH
Product Type
Linear Guide Carriage
Carriage Length
150mm
Carriage Width
84mm
Evaluare sarcina statica
1600N
Carriage Type
Slider
Acceptable Rail Width
60mm