Festo SIEF-Q40S-PA-S-2L Threaded Barrel Proximity Sensor, M12 PNP SIEF 65V dc 35 mm 65 V dc 200 mA
Nr. stoc RS: 288-8401Producator: FestoCod de producator: SIEF-Q40S-PA-S-2L
brand-logo
Specificatii
Marca
Festo
Dimensiune filet
M12
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
40mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
M12 Connector
Montare
Through Hole, Flush
Tensiune de alimentare maxima
65V dc
Housing Material
Polybutylene Terephthalate, Polyamide
Maximum DC Voltage
65V dc
Maximum Detection
35mm
Materials Detected
Metallic Object
Standards/Approvals
RCM trademark, RoHS, EN 60947-5-2, c UL us listed (OL), CE mark
Maximum Switching Frequency
250Hz
Adancime
65mm
Shielding
Unshielded
Series
SIEF
Tip iesire
PNP
Tara de origine
Germany
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
Marca
Festo
Dimensiune filet
M12
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
40mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
M12 Connector
Montare
Through Hole, Flush
Tensiune de alimentare maxima
65V dc
Housing Material
Maximum DC Voltage
65V dc
Maximum Detection
35mm
Materials Detected
Metallic Object
Standards/Approvals
Maximum Switching Frequency
250Hz
Adancime
65mm